20246149_1721467187893907_7405956407500758787_n

17-22 липня у Києві проходила Виборча школа «Виборчий процес: від теорії до практики».

Програма відбулася у приміщенні Центру управління навчанням учасників виборчих процесів та зібрала державних службовців, громадських активістів та представників медіа.

У проекті взяв участь фахівець з інформаційно-консультативної роботи Молодіжного ресурсного центру Максим Щербаков.

Учасники вивчали значення виборів у житті демократичної держави, різноманіття виборчих систем у сучасному світі, перспективи реформування виборчого законодавства в Україні та напрацювання нового законодавства про Всеукраїнський та місцеві референдуми. Краще зрозуміти теоретичний матеріал допомагали практичні вправи на вивчення складових виборчого циклу, особливостей голосування у різних країнах світу та моделювання виборчого процесу. Бонусами для учасників стали екскурсія Центральною виборчою комісією та настільна гра «Нечесна гра. Битва за округ», розроблена Громадським рухом «Чесно».

Виборча школа організована IFES Ukraine за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

Молодіжний ресурсний центр також планує провести тренінг, присвячений виборчій активності молоді. Слідкуйте за нашими анонсами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *