21
Серпень

Молодіжний ресурсний центр долучився до опрацювання кращих практик молодіжної роботи в Україні

Минулого тижня у Чернігові відбувся тренінг “Майстерня молодіжних ініціатив”, присвячений кращим практикам молодіжної роботи в Україні.

Проект був реалізований в рамках програми “Молодіжний працівник” за підтримки UNISEF та Мiнiстерства молоді та спорту України. У заході взяли участь молоді громадські активісти з усієї України.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр на тренінгу представляла директор Олена Кудрявцева. Вона ознайомила учасників із діяльністю ЧОМРЦ, презентувала проект “Паспорт волонтера”.

Тренінг був змістовним, цікавим та продуктивним.
Молоді активісти вчилися правильно описувати свої практики, визначати задіяні ресурси, інноваційність проекту, а також основні правила фотографування та візуального відображення. Важливою складовою проекту було напрацювання заявок на конкурс “Кращих практик молодіжної роботи в Україні”: учасники працювали над проектами, виправляли власні помилки, по шматочкам розбирали форму заявки, ключові слова, цитати, які б “дійсно зачіпали”, а також у форматі фотосушки ілюстрували та оцінювали свої практики.

Отримані знання, набутий досвід та згенеровані нові ідеї служитимуть на благо молоді України! ЧОМРЦ планує подати на конкурс “Кращих практик молодіжної роботи” проекти “Паспорт волонтера” та “Кузня кадрів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *