Молодіжний ресурсний центр провів базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Home/Новини/Молодіжний ресурсний центр провів базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Молодіжний ресурсний центр провів базовий тренінг «Молодіжний працівник»

1-3 серпня у Черкасах відбувся базовий тренінг програми «Молодіжний працівник».

Організатором заходу виступив Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Міністерства молоді та спорту України.

Тренінг був реалізований в рамках програми «Молодіжний працівник» Міністерства молоді та спорту України. Метою програми є:
— підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях;
— налагодити ефективний діалог між держструктурами та громадянським суспільством;
— надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

Участь у триденному тренінгу взяли представники державних установ, місцевого самоврядування, системи освіти, активного студентства Черкас та області, які працюють із молоддю. Тренерами були заступник директора ЧОМРЦ Володимир Панченко, представник МГО «ПЛАСТ-НСОУ» Даниїл Майоров та фахівець з соціальної роботи Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Левченко.

Протягом 3-х днів учасники вивчали основи молодіжної політики, її значення для громади та компетенції, необхідні молодіжним працівникам для ефективної роботи. Після закінчення навчання учасники отримали державні сертифікати про проходження базового тренінгу.

Програма тренінгу була насиченою та цікавою. Учасники отримали максимум практичних та теоретичних знань, масу позитивних емоцій та приємних вражень.
Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

By |Август 4th, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment