21215996_503478910002409_114679455_o
Закликаємо молодь Черкащини та світову спільноту бути солідарними та бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, котрий проходитиме 14-22 жовтня 2017 року в м. Сочі за сприяння уряду Російської Федерації та окупаційної влади АР Крим.

У порушення законодавства України та міжнародного права, організаторами фестивалю, одним з його етапів визначено відвідування делегатами українських міст Сімферополь та Севастополь, тимчасово окупованих внаслідок збройної інтервенції РФ. При цьому, в офіційних повідомленннях дані міста зазначаються як частини реігонів країни-агресора, що не визнається ні нашою державою, ні міжнародною спільнотою.
 
Таким чином, Росія намагається створити прецедент для легалізації анексії Криму, сприяти формуванню у молоді хибної думки про агресію проти України та схвалення злочинних дій російської влади. Учасники фестивалю завідомо виявляють зневагу до демократичних цінностей та суверенітету нашої держави.
 
З урахуванням викладеного звертаємось до всієї української і світової молоді та закликаємо не брати участь у Всесвітньому Фестивалі молоді та спорту, проявити свідомість, бути солідарними з усіма, хто на східних рубежах нашої держави не тільки виборює право України на гідне існування, а й боронить ключові засади демократії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *