20431649_591826374540040_2161107801288331263_n

Сьогодні у Черкасах розпочався базовий тренінг програми «Молодіжний працівник».

Захід проводиться Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром в рамках програми Міністерства молоді та спорту України.

Участь у триденному тренінгу беруть представники державних установ області, місцевого самоврядування, системи освіти, активного студентства, які працюють із молоддю.

З привітаннями до учасників звернулися заступник директора ЧОМРЦ Володимир Панченко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. У вітальних промовах вони наголосили на важливості молодіжної політики для України, адже молодь є майбутнім нашої держави.

Учасники ознайомлювалися із сучасним станом розвитку молодіжної політики в Україні, вивчали вітчизняні та світові підходи до роботи з молоддю.

Метою Базового тренінгу є формування теоретичних і практичних знань у молодіжних працівників для роботи з молоддю Черкаської області. Учасники матимуть змогу обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів у молодіжній сфері. Після завершення тренінгу учасники отримають сертифікати програми «Молодіжний працівник» встановленого зразка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *