01
Серпень

У Черкасах стартував базовий тренінг програми “Молодіжний працівник”

Сьогодні у Черкасах розпочався базовий тренінг програми “Молодіжний працівник”.

Захід проводиться Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром в рамках програми Міністерства молоді та спорту України.

Участь у триденному тренінгу беруть представники державних установ області, місцевого самоврядування, системи освіти, активного студентства, які працюють із молоддю.

З привітаннями до учасників звернулися заступник директора ЧОМРЦ Володимир Панченко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. У вітальних промовах вони наголосили на важливості молодіжної політики для України, адже молодь є майбутнім нашої держави.

Учасники ознайомлювалися із сучасним станом розвитку молодіжної політики в Україні, вивчали вітчизняні та світові підходи до роботи з молоддю.

Метою Базового тренінгу є формування теоретичних і практичних знань у молодіжних працівників для роботи з молоддю Черкаської області. Учасники матимуть змогу обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів у молодіжній сфері. Після завершення тренінгу учасники отримають сертифікати програми “Молодіжний працівник” встановленого зразка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *