20864629_497681963915437_824306328_n

21 – 23 серпня Молодіжна антикорупційна агенція запрошує молодь з усієї України відвідати Всеукраїнський молодіжний форум «Youth&Law», який відбудеться в місті Черкаси.

До організації та проведення форуму долучився Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Модератором форуму, який буде працювати з вами протягом трьох днів та проведе не лише рефлексії, а і доведе, що можна здобути вищу освіту та не дати жодного хабаря, є Володимир Панченко — заступник директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, тренер програми «Молодіжний працівник» та справжній молодіжний працівник, який розуміє молодь та вміє з нею працювати.

Протягом трьох днів учасники дізнаються про особливості корупційних правопорушень у різних сферах нашого життя та про методи боротьби із ними, вивчать юридичні механізми захисту прав людини в Україні та за кордоном, познайомляться із роботою правоохоронних органів, а найважливіше обміняються досвідом та отримають нові знайомства. Окрім цього усі учасники матимуть можливість познайомитися із історіями, легендами та розгадати таємниці Черкас.

Долучитися до форуму запрошуємо представників органів студентського самоврядування, громадських організації та молодь, яка хоче знати свої права.
Для участі необхідно до 15 серпня зареєструватися за посиланням:https://goo.gl/f3KnYr
Організатори забезпечують учасників форум проживанням та харчуванням, проїзд за рахунок учасників.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Вікторії Сісецької тел. +38063-624-97-19

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *