21751704_1786719681368657_491381142077557529_n

Молодіжна організація “СТАН” запрошує активну молодь від 15 до 17 років взяти участь в освітньо-інтеграційному візиті до Польщі із 17 по 25 листопада.

У межах проекту “Galactic Friends” підлітки відвідають гміну Поронін – відомий високогірний курорт поблизу Закопаного.

Подорож націлена сприяти поглибленню міжкультурного діалогу та розбудові надійних відносин між Україною та Польщею. Серед мальовничих гірських пейзажів учасники та учасниці візиту спілкуватимуться зі своїми польськими однолітками, обговорюватимуть та разом осмислюватимуть соціальні й культурні процеси в обох країнах. Українські та польські підлітки матимуть нагоду поглибити власні знання про громадський активізм, навчитися працювати в мережах, утворити власну мережу для подальших спільних дій.

Для участі у навчальному візиті до 25 вересня (включно) заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/TaYNuM .

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано випускникам і випускницям проектів “Молодіжної організації “СТАН”, активістам та активісткам, які раніше не брали участі у візитах. Також особам, котрі постраждали у наслідок конфлікту на Донбасі, мешканцям та мешканкам Луганської і Донецької областей. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 30 вересня. Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів.Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір становить 700 гривень.

Освітньо-інтеграційну подорож до гміни Поронін (Польща) влаштовує організація “СТАН” разом з ГО “Культурний діалог” та польською організацією Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej за сприяння Польсько-Української ради обміну молоддю.

Із 2014 року ГО “МО “СТАН” організовує навчальні візити в Польщу для української молоді з метою створення нової комунікативної та діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій в Україні та Польщі. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку, розповідають організатор(к)и поїздки. Візити є продовженням довготривалого проекту “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України”, який реалізовує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Контакти:

Olga Tut

099 050 8232

067 654 6013

093 000 1943

el.ol.organization@gmail.com

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/281870075631881

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *