Свято єдності у розмаїтті

//Свято єдності у розмаїтті

Свято єдності у розмаїтті

15-16 вересня на Закарпатті відбувся Ужгородський молодіжний фестиваль, об’єднавши молодь різних країн та культур під гаслом «Єдині в розмаїтті».

На фестивалі були присутні 250 учасників з України, США, Нігерії, Лівії, Індії, Словаччини, Угорщини та інших держав, які презентували свої країни, міста та молодіжні центри.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр на міжнародному фестивалі представляв заступник директора Володимир Панченко.

Протягом двох днів фестивалю молоді активісти обмінювалися досвідом, мали змогу дізнатися про проблеми молоді у різних країнах, розповісти про свої здобутки та ознайомитися з розмаїттям культурних традицій.

Ужгород був обраний місцем проведення події не випадково. Це досить мультикультурне місто — це обумовлено географічними та історичними факторами. В місті багато національностей та мов спілкування. Тож космополітична атмосфера міста якнайкраще сприяла проведенню міжнародного фестивалю. Як підкреслюють організатори, метою заходу було руйнування стереотипів та поглиблення толерантності через обмін унікальними та яскравими традиціями народів.

By |2017-09-18T21:26:53+00:00Сентябрь 18th, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok