21
Вересень

Запрошуємо на тренінг з прав людини “Не мовчи!/Speak Out!”

Молодіжний Ресурсний Центр запрошує активну молодь взяти участь у тренінгах з прав людини “Не мовчи!/Speak Out!”.

Проект буде реалізований у співпраці з Черкаським відділенням Всеукраїнської мережі ЛЖВ за сприяння Корпусу Миру США в Україні протягом жовтня-грудня 2017 року. Тематика проекту присвячена правам людини, громадській активності й толерантному ставленню до людей з ВІЛ-СНІД.

Перший тренінг заплановано провести для студентів ЧНУ ім. Б.Хмельницького 16-18 жовтня.
Другий треніг відбудеться у Комерційному технікумі 6-8 листопада.
Третій тренінг буде організований для представників студентського самоврядування та громадських активістів черкащини у готелі “Оптіма” 28-30 листопада.
В межах тренінгів учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами.

Основна мета проекту – підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив. Проект передбачає проведення трьох триденних тренінгів у різних навчальних закладах міста, які будуть присвячені освіті з прав людини, захисту цих прав через громадську участь, толерантність, а також проектний менеджмент.

Після проведення тренінгів учасники зможуть використати на практиці здобуті вміння, поширюючи отримані знання у своєму середовищі, а також підготують та реалізують власні соціальні проекти протягом 3 місяців після проведення тренінгу.
Найактивніші учасники будуть заохочені приємними подарунками та актуальними можливостями!

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/uXz8kUtpGZfKvw4k1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *