У ЧНУ імені Богдана Хмельницького відбувся перший тренінг проекту «Не мовчи!/Speak Out!»

//У ЧНУ імені Богдана Хмельницького відбувся перший тренінг проекту «Не мовчи!/Speak Out!»

У ЧНУ імені Богдана Хмельницького відбувся перший тренінг проекту «Не мовчи!/Speak Out!»

17-20 жовтня у Черкасах відбувся перший тренінг проекту «Не мовчи!/Speak Out!», організований Молодіжним ресурсним центром за підтримки Корпусу Миру США в Україні.

Участь у заході взяли студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Основною метою проекту «Не мовчи!/Speak Out!» є підвищення свідомості молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивація її до громадської активності й створення соціальних ініціатив.

Лекторами та тренерами проекту виступили директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева, заступник директора Володимир Панченко та голова БО «Черкаська мережа» Тамара Борисова. Під час 3-денного навчання учасники обговорювали права людини, активне громадянство, проблему ВІЛ-СНІДу в Україні та дискримінації людей, що живуть з ВІЛ, а також основи проектного менеджменту.

Протягом тренінгу учасники ставили багато цікавих питань, вели глибокі та змістовні діалоги, навчалися писати соціальні проекти. Окрім лекцій та спілкування, програма заходу включала тімбілдінг та інші інтерактивні вправи.

«Був вражений, наскільки все пройшло продумано й організовано. — поділився враженнями Артем Новіков, студент 1-го курсу ЧНУ. — В універі або школі ви не знайдете такої інтерактивної та насиченої подачі інформації. Теми тренінгів надзвичайно важливі й актуальні, як і висновки з них. Дозвольте собі проявити потенціал і результат вас не розчарує».

Наприкінці тренінгу всі учасники отримали сертифікати, а також методички, що стануть їм у нагоді у подальшій громадській діяльності.

Наступний тренінг проекту «Не мовчи!/Speak Out!» відбудеться 6-8 листопада 2017 року у Черкаському комерційному технікумі. Студенти технікуму мають змогу взяти участь, попередньо заповнивши реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3-nScLWvH5ke-OjZWy79Qix2vv3F4J12CXbls5sKxk6E5tg/viewform

By |2017-10-23T18:12:20+00:00Октябрь 21st, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment