09
Листопад

Черкаська молодь відкриває для себе права людини

6-8 листопада відбувся другий тренінг проекту “Не мовчи!/Speak Out!”, організований Молодіжним ресурсним центром за підтримки Корпусу Миру США в Україні.

Участь у заході взяли активні студенти Черкаського комерційного технікуму.

Основною метою проекту “Не мовчи!/Speak Out!” є підвищення свідомості молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивація її до громадської активності й створення соціальних ініціатив.

Лекторами та тренерами проекту виступили директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева, заступник директора Володимир Панченко та голова БО “Черкаська мережа” Тамара Борисова. Під час 3-денного навчання учасники обговорювали права людини, активне громадянство, проблему ВІЛ-СНІДу в Україні та дискримінації людей, що живуть з ВІЛ, а також основи проектного менеджменту.

Протягом тренінгу учасники ставили багато цікавих питань, вели глибокі та змістовні діалоги. Окрім лекцій та спілкування, програма заходу включала інтерактивні вправи та написання міні-проектів соціального спрямування.

Наступний тренінг проекту “Не мовчи!/Speak Out!” відбудеться 13-15 листопада у Молодіжному ресурсному центрі. Якщо Ви ще не встигли зареєструватися – реєструйтеся тут: https://goo.gl/forms/uXz8kUtpGZfKvw4k1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *