slide-0

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України у січні – липні 2018 року.

Відбір та участь у Програмі здійснюються відповідно до Положення про Програму стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами від 08 листопада 2016 року №3370-к (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2017 року № 1678-к).

Умови проведення конкурсу

1. Конкурсний відбір для участі в Програмі здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс аплікаційних форм до 26 листопада 2017 року.

Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України (грудень 2017 року).

Рішення Комісії з питань стажування в Апараті Верховної Ради України остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

2. Подання анкет та інших документів здійснюється в електронному вигляді за встановленою формою (аплікаційна форма тут:http://interns.org.ua/uk/content/aplikaciyna-forma ) до 26-го листопада 2017 року (до 23:59).

Анкета містить гіперпосилання, за яким ви зможете знайти вимоги до інтернів для стажування у конкретному структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України, а також орієнтовний перелік завдань під час стажування (також ознайомитися тут:https://drive.google.com/file/d/0B_MXGK1c1gKXNU1fR2k5a19UYXM/view ).

Аплікаційні форми без фото не розглядаються. Вимоги до фото тут: https://drive.google.com/file/d/0B_MXGK1c1gKXcGlhZllWVkUwVTA/view

3. Основні вимоги до претендентів:
— бути громадянином України;
— вік – до 35 років (не старші 1982 р. н.);
— вільно володіти українською мовою;
— володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи, на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
— щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (або здобуття його в 2017–2018 н. р.);
— не бути учасником Програми в минулому;
— не бути державним службовцем;
— не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Довідкова інформація

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України – 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Тривалість Програми: січень – липень 2018 року.

Форми стажування:
* повний робочий день (9:00 – 18:00, 8 годин);
* неповний робочий день (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години).

Компоненти Програми:
* стажування в одному із секретаріатів комітетів або структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України;
* навчання – ексклюзивні навчальні курси із законотворчого процесу, Регламенту Верховної Ради України, аналізу політики тощо, спеціалізовані лекції та тренінги, головним чином орієнтовані на підготовку у сфері державної служби;
* розвиток лідерського потенціалу – щотижневі зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, експертами з різних сфер, науковцями тощо;
* дозвілля – екскурсії до державних установ, реалізація соціальних ініціатив, нетворкінг.
Інтерни зобов’язані відвідувати щотижневі зустрічі із політиками та громадськими діячами, брати участь у тренінгах та навчальних семінарах.

Контакти:
Тел./факс: (044) 255-92-44
e-mail: liga.interniv@gmail.com
web-site: www.interns.org.ua
https://www.facebook.com/internsleague/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *