29
Листопад

Представники МРЦ взяли участь у Форумі молодіжних працівників

27-29 листопада у Харкові відбувся Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.

Молодіжний ресурсний центр на форумі представили директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева та заступник директора Володимир Панченко.

Всеукраїнський форум був організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Управлінням у справах молоді та спорту Харківської ОДА. У заході взяли участь понад 90 активістів та державних службовців з усієї України.

Учасники форуму працювали в мікрогрупах над розробкою стандартів молодіжної роботи та основними послугами молодіжної роботи на локальному рівні. Молодіжні працівники мали змогу отримати актуальні поради щодо створення молодіжних рад, молодіжних центрів та просторів у своїх містах, дізнавалися про можливості для співпраці та фандрейзингу, обговорювали інноваційні форми участі молоді та оновлення пріоритетів дорожньої карти реформування молодіжної політики в Украіні.. Крім того, на учасників чекала змістовна дискусія про стан і перспективи громадянської освіти в Україні, а також нагородження переможців конкурсу Кращих практик молодіжної роботи. І, звичайно ж, море приємних емоцій від неформального спілкування у колі однодумців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *