23472738_1854578611249430_7010180472362367451_n

13 листопада у Молодіжний Центр стартував третій тренінг нашого проекту “Не мовчи!/Speak Out!”. Захід присвячений правам людини, громадянській активізації молоді та протидії дискримінації. Проект реалізується за підтримки Корпусу Миру США в Україні.

Тренінг об’єднав активну черкаську молодь, зокрема студентів ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету, вихованців Черкаського професійного ліцею, учнів Першої міської гімназії, ЗОШ №21 та інших навчальних закладів. Приєдналися до нас і представники інших міст області. Учасники разом із Володимир Панченко та Тарас Щербатюк досліджували багатогранний та захоплюючий світ прав людини.

Основна мета проекту “Не мовчи!/Speak Out!” – підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив. Проект передбачає проведення трьох триденних тренінгів, які будуть присвячені освіті з прав людини, захисту цих прав через громадську участь, толерантність, а також проектний менеджмент.

Команда Молодіжного ресурсного центру висловлює вдячність Amnesty International за допомогу у проведенні тренінгу та надані навчальні матеріали!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *