У Молодіжному ресурсному центрі відбувся тренінг «Не мовчи!» для активної молоді

//У Молодіжному ресурсному центрі відбувся тренінг «Не мовчи!» для активної молоді

У Молодіжному ресурсному центрі відбувся тренінг «Не мовчи!» для активної молоді

13-15 листопада Молодіжний ресурсний центр провів тренінг «Не мовчи!/Speak Out!» для активної молоді Черкас та області. Участь у заході взяли молоді активісти з ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, курсанти Академії пожежної безпеки, вихованці Черкаського професійного ліцею, учні Першої міської гімназії, ЗОШ №21 та інших навчальних закладів.

Тренерами проекту виступили директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева, заступник директора Володимир Панченко та голова БО «Черкаська мережа» Тамара Борисова. Під час 3-денного навчання учасники обговорювали права людини, проблему ВІЛ-СНІДу в Україні та дискримінації людей, що живуть з ВІЛ, а також основи проектного менеджменту та активне громадянство.

Протягом тренінгу учасники ставили багато цікавих питань, вели глибокі та змістовні діалоги, обмінювались досвідом. Окрім спілкування, програма заходу включала інтерактивні вправи, командну роботу, презентацію громадських організацій, що діють у Черкасах та написання міні-проектів соціального спрямування.

Випускники тренінгу зможуть використати на практиці здобуті вміння, поширюючи отримані знання у своєму середовищі, а також підготують та реалізують власні соціальні проекти протягом 3 місяців після проведення тренінгу.

By |2017-11-16T13:13:21+00:00Ноябрь 16th, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment