09
Листопад

Запрошуємо на тренінг для активної молоді “Не мовчи!/Speak Out!”

13-15 листопада у Молодіжному ресурсному центрі відбудеться тренінг з прав людини та громадської активності “Не мовчи!/Speak Out!”.

Якщо Ви ще не встигли зареєструватися – реєструйтеся тут: https://goo.gl/forms/uXz8kUtpGZfKvw4k1

Організатором тренінгу є Молодіжний ресурсний центр у співпраці з Черкаським відділенням Всеукраїнської мережі ЛЖВ за сприяння Корпусу Миру США в Україні. Тематика проекту присвячена правам людини, громадській активності й толерантному ставленню до людей з ВІЛ-СНІД.

Коли: 13-15 листопада 2017 року.
Де: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, вул. Смілянська, 23, оф. 26.
Тренінг триватиме протягом трьох днів з 9:30 до 17:30.
В межах тренінгу учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами.

Основна мета проекту – підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив. Проект передбачає проведення трьох триденних тренінгів у різних навчальних закладах міста, які будуть присвячені освіті з прав людини, захисту цих прав через громадську участь, толерантність, а також проектний менеджмент.

Після проведення тренінгу учасники зможуть використати на практиці здобуті вміння, поширюючи отримані знання у своєму середовищі, а також підготують та реалізують власні соціальні проекти протягом 3 місяців після проведення тренінгу.
Найактивніші учасники будуть заохочені приємними подарунками та актуальними можливостями!

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/uXz8kUtpGZfKvw4k1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *