05
Грудень

Свято для волонтерів Молодіжного центру

5-го грудня Молодіжний ресурсний центр разом зі своїми волонтерами відзначив Міжнародний День Волонтера.

Почесним гостем свята був начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Він звернувся до молоді з вітальним словом та пообіцяв і надалі підтримувати громадські ініціативи та волонтерський рух Черкащини.

Захід відбувся в легкій і невимушеній атмосфері. У дружньому колі молодь обговорювала спільні успіхи Молодіжного ресурсного центру та черкаських волонтерів у 2017 році, а також ділилась ідеями та пропозиціями на наступний рік. Свої соціальні проекти перед учасниками представили випускники програми МРЦ “Не мовчи!/Speak Out!” Софія Чіковіч, Ольга Ляпкало, Ірина Каракай та Поліна Стрілецька, а також активні волонтери Софія Тодоровська та Роман Надточій.

На молодих активістів чекала цікава розважальна програма, тімбілдінг від Софії Тодоровської, а також презентація ГО “ФРІ-Черкаси”. Директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева нагородила волонтерів подяками та провела для молоді пізнавальну вікторину, найактивніші учасники отримали подарунки.

Молодіжний ресурсний центр сподівається, що у 2018 році наша спільна робота буде нести ще більше задоволення, позитиву та користі для суспільства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *