1

На Черкащині стало більше активних, творчих та натхненних працівників у сфері туризму та готельно-ресторанної справи!

12 грудня у спортивно-розважальному центрі «Амарант» у м. Умань відбувся ярмарок вакансій “Кузня Кадрів — 2017″, який об’єднав перспективних молодих фахівців, які прагнуть розвиватися та знаходити себе у сфері готельно-ресторанної справи та туризму, потенційних роботодавців та провідні навчальні заклади Черкаської області. Протягом дня захід відвідали більше 1000 молодих мешканців Умані.

Організаторами заходу виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА
спільно з виконавчим комітетом Уманської міської ради, зокрема відділом у справах сім’ї та молоді, який очолює Наталія Вдовиченко, відділом туризму та економічного розвитку, а також підприємства та навчальні заклади Черкаської області, які виступили партнерами у проекті та підготували для учасників багато приємних сюрпризів, заохочень та подарунків.

На ярмарку вакансій працювали три зони.
* Мотиваційна зона, де студентам та майбутнім випускникам розповідали, як правильно обрати професію, де навчають спеціальностям готельно-ресторанного бізнесу та туризму, як себе подати роботодавцю та правильно написати резюме.

* У презентаційній зоні були представлені потенційні роботодавці та досвідчені практики, які запрошували до себе на роботу чи стажування молодих спеціалістів.

* У зоні відпочинку працювали фотозони та аніматори, які залучали відвідувачів до участі у конкурсах та розвагах, вигравши які можна було отримати призи та подарунки.

Найголовнішим же атрибутом заходу був запал молоді та командна робота, посмішки, щира та приємна атмосфера, що тривала до самого завершення заходу!

Молодіжний ресурсний центр висловлює ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ партнерам та учасникам «Кузні кадрів», а саме: виконавчому комітету Уманської міської ради (відділи: у справах сім’ї та молоді, туризму, економічного розвитку), Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини, Уманському національному університету садівництва, Уманському професійному аграрному ліцею, Уманському професійному ліцею, міському центру зайнятості, спортивно-розважальному комплексу «Амарант», ресторану «Пан Кабан», ресторану «Burritos», кав’ярні «Шоколад», ресторану «Француз», закладу «Bubbles bar», «Магазину горящих путівок».

Бажаємо гостям заходу успіхів у працевлаштуванні та професійній самореалізації!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *