1

24 січня у Молодіжному центрі відбулися волонтерські вечорниці. На заході були присутні начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, команда Молодіжного ресурсного центру, активні волонтери та небайдужі громадяни.

Максим Зеленський провів із молоддю бесіду про те, що не варто боятися звертатися до депутатів у разі виникнення проблем, та підказав як це краще зробити. Також начальник управління наголосив на тому, що такі зустрічі допомагають краще зрозуміти потреби та прагнення молоді, адже під час роботи з цифрами та документами не завжди видно те, що бачиш під час «живого спілкування».

Олена Кудрявцева та Володимир Панченко обговорили із молоддю план заходів на 2018 рік. Волонтери активно пропонували свої варіанти акцій, флешмобів, свят та конкурсів, які можна провести задля активізації та розвитку молоді на Черкащині.

Під час зустрічі усі присутні могли поласувати смачним печивом та чаєм.

Молодіжний центр дякує усім, хто не залишився байдужим і завітав до нас на вечорниці. Ми зробимо усе можливе, щоб втілити ВАШІ ідеї у реальність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *