«Активні громадяни» 2018 року випуску

Home/Новини/«Активні громадяни» 2018 року випуску

«Активні громадяни» 2018 року випуску

Сьогодні, 9 лютого, відбувся перший день тренінгу «Активні громадяни», що організований Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за програмою та підтримкою Британської Ради. Захід відвідала небайдужа молодь черкащини, зокрема представники Корсунь-Шевченківського Шполянського та Смілянського районів.


Тренерами виступили директорка Молодіжний Центр Elena Kudryavtseva та заступник директора Володимир Панченко, які захоплююче розповідали молоді про те, хто такий активнийгромадянин та як ним стати, що таке наша ідентичність та яким буває міжкультурний діалог.
Також учасники брали участь у цікавих та інтерактивних вправах, що розвивають молодь, допомагають познайомитись та краще пізнати не тільки один одного, а й себе самого, збудувати справжню команду та визначити основні проблеми громади.
Упродовж тренінгу активісти ділилися досвідом своєї громадської та волонтерської діяльності та неодноразово наголошували, що завдяки таким програмам та тренінгам вони черпають натхнення для написання проектів та втілення нових ідей.
Під час вправи «Картографування громади» учасники описали нагальні проблеми своїх міст та запропонували першочергові кроки до їх вирішення.
Із коментарів учасників було зрозуміло, що неформальна 
освіта – це те, що реально подобається молоді, що потрібно розвивати та неодноразово відвідувати.
Тому, шановні учасники, чекаємо вас завтра на 9:50 у Центрі дитячої та юнацької творчості. А ті, хто не зміг потрапити на наш тренінг, не хвилюйтеся, у вас ще буде можливість взяти участь у цій цікавій та пізнавальній програмі! 

By |Февраль 12th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment