IMG_1917

11 лютого відбувся останній день триденного тренінгу «Активні громадяни», що організований Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за програмою та підтримкою Британської Ради.


Активні та амбіційні учасники, що хочуть змінити на краще себе, своє місто та свою країну протягом трьох днів обговорювали локальні і глобальні питання та знаходили шляхи їх вирішення.
Віктор Євпак, бізнесмен та громадський діяч, поділився із учасниками своїм досвідом у суспільному житті та розповів як знайти мотивацію та натхнення для своїх дій.
Також активні громадяни вчилися створювати команду та ефективно у ній працювати, генерувати ідеї та втілювати їх у життя, грамотно та відповідально планувати свій проект.
Кожен із учасників має можливість написати проект та подати його на розгляд Британській Раді, з можливістю отримати фінансування до 15 тисяч гривень.
Молодіжний Центр дякує всім учасникам та гостям за активність, рішучість та небайдужість. А ті, хто не зміг потрапити на наш тренінг, не хвилюйтеся, у вас ще буде можливість взяти участь у цій цікавій та пізнавальній програмі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *