Україно-польські обміни разом з МРЦ

Home/Новини/Україно-польські обміни разом з МРЦ

Україно-польські обміни разом з МРЦ

2 лютого директорка Молодіжного центру Олена Кудрявцева побувала в Обласному молодіжному центрі.Полтава на зустрічі з польським координатором проектів Erasmus+, фасилітатором та мандрівником Adam Adamsky.


Захід зібрав активну полтавську молодь, яка прагне здобувати міжкультурний досвід та пізнавати традиції й особливості інших народів.
Основна мета зустрічі — напрацювання тематики та плану заходів, які цікаві активістам з України для організації молодіжних україно-польських обмінів.
Олена Кудрявцева розповіла молоді про свій досвід участі в міжкультурному проекті «Пізнання заради порозуміння», який був організований за програмою Erasmus+ та ГО «СТАН» восени 2017 року.
Протягом трьох годин учасники разом з Adam Adamsky обговорювали своє коло інтересів та можливість активістів з Полтавського та Черкаського молодіжних центрів взяти участь у цьому проекті.
Дуже ДЯКУЄМО Adam Adamsky за приїзд та пропозицію до партнерства, а також директорці Обласного молодіжного центру.Полтава Світлані Громцевій за гостинність та плідну співпрацю!
P.S. Сподіваємось, уже влітку найактивніші молоді черкащани та полтавчани отримають можливість взяти участь в україно-польських обмінах та привезуть в Україну безцінний досвід, яскраві враження та нові знайомства! 😉

By |Февраль 5th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment