05
Лютий

Зустріч із Adam Adamsky

2 лютого директорка Молодіжного центру Олена Кудрявцева побувала в Обласному молодіжному центрі.Полтава на зустрічі з польським координатором проектів Erasmus+, фасилітатором та мандрівником Adam Adamsky.


Захід зібрав активну полтавську молодь, яка прагне здобувати міжкультурний досвід та пізнавати традиції й особливості інших народів.
Основна мета зустрічі – напрацювання тематики та плану заходів, які цікаві активістам з України для організації молодіжних україно-польських обмінів.
Олена Кудрявцева розповіла молоді про свій досвід участі в міжкультурному проекті “Пізнання заради порозуміння”, який був організований за програмою Erasmus+ та ГО “СТАН” восени 2017 року.
Протягом трьох годин учасники разом з Adam Adamsky обговорювали своє коло інтересів та можливість активістів з Полтавського та Черкаського молодіжних центрів взяти участь у цьому проекті.
Дуже ДЯКУЄМО Adam Adamsky за приїзд та пропозицію до партнерства, а також директорці Обласного молодіжного центру.Полтава Світлані Громцевій за гостинність та плідну співпрацю!
P.S. Сподіваємось, уже влітку найактивніші молоді черкащани та полтавчани отримають можливість взяти участь в україно-польських обмінах та привезуть в Україну безцінний досвід, яскраві враження та нові знайомства! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *