27973109_1988537487853541_4747964604741404903_n

20 лютого у НСК «Олімпійському» відбулась установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.

У заході взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, директори провідних Молодіжних центрів України, серед яких була і наша представниця із Черкас Elena Kudryavtseva, представники Асоціації молодіжних центрів України та інші активісти.
Під час зустрічі учасники обговорювали питання щодо якісної інформації та те, що українській молоді комунікація з ERYICA допоможе бути більш обізнаними про своїх однолітків у Європі та європейські програми для молоді, адже ERYICA сприяє їх здатності критично мислити, шукати для себе важливу інформацію та брати активну участь у житті суспільства. Також учасникам розповіли про сучасний стан молодіжної політики і молодіжної роботи в Україні та основні досягнення у молодіжній сфері, протягом 2017 року.
Протягом заходу учасники обговорили план дій на рік та ряд питань партнерства, зокрема очікувані результати та можливі виклики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *