Зустріч щодо співпраці з ERYICA

Home/Новини/Зустріч щодо співпраці з ERYICA

Зустріч щодо співпраці з ERYICA

20 лютого у НСК «Олімпійському» відбулась установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.

У заході взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, директори провідних Молодіжних центрів України, серед яких була і наша представниця із Черкас Elena Kudryavtseva, представники Асоціації молодіжних центрів України та інші активісти.
Під час зустрічі учасники обговорювали питання щодо якісної інформації та те, що українській молоді комунікація з ERYICA допоможе бути більш обізнаними про своїх однолітків у Європі та європейські програми для молоді, адже ERYICA сприяє їх здатності критично мислити, шукати для себе важливу інформацію та брати активну участь у житті суспільства. Також учасникам розповіли про сучасний стан молодіжної політики і молодіжної роботи в Україні та основні досягнення у молодіжній сфері, протягом 2017 року.
Протягом заходу учасники обговорили план дій на рік та ряд питань партнерства, зокрема очікувані результати та можливі виклики.

By |Февраль 26th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment