У МРЦ обговорювали проблему шкідливих звичок

//У МРЦ обговорювали проблему шкідливих звичок

У МРЦ обговорювали проблему шкідливих звичок

13 березня у Молодіжному центрі в межах акції «Відповідальність починається з мене», мета якої пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді, відбувся перегляд фільмів з обговоренням.

Студенти обговорювали проблеми алкогольної, наркотичної та тютюнової залежності, а також інші пагубні звички, які висвітлювалися у фільмах.

Протягом заходу учасники обмірковували від чого з`являються  негативні звички та як від них позбавлятися, співчували та засуджували головних героїв фільмів, які страждали від залежностей, а також говорили про альтернативні методи для натхнення та задоволення.

Наприкінці обговорення директорка Молодіжного центру Олена Кудрявцева, заступник директора Володимир Панченко та студенти обмірковували та висували свої припущення, як зробити так, щоб молодь знаходила для себе корисні захоплення та мотивувала своє оточення позбавлятися шкідливих звичок. Почавши роботу над собою та змінивши свідомість на локальному рівні, згодом по всій країні, людей залежних від шкідливих звичок стане дійсно менше.

By |2018-03-13T19:57:42+00:00Март 13th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment