Відповідальність починається з мене

Home/Новини/Відповідальність починається з мене

Відповідальність починається з мене

Друзі!

Молодіжний центр у цьому році виступає координатором акції «Відповідальність починається з мене» по Черкаській області. Ця  Всеукраїнська інофрмаційно-профілактична акція проводиться щороку з метою забезпечення сприятливих умов розвитку молоді.

Основними завданнями акції є здійснення заходів щодо популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров`я серед молоді, протидії поширенню у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму наркоманії та тютюнопаління.  Під час акції проводяться інформаційно-просвітницькі, освітньо-виховні та культурологічні заходи. Цього тижня в МРЦ були проведені дебати на тему здорового способу життя, а у наступний вівторок — перегляд фільму з дискусією.

Громадські організації, ініціативні групи та небайдужі громадяни, просимо вас долучатися до проведення акції задля популяризації здорового способу життя серед молоді та пропонувати свої ідеї для заходів у межах акції.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Молодіжного ресурсного центру за адресою: Смілянська, 23 (другий поверх), або пишіть нам на електронну пошту: mrc.ck.ua@gmail.com

Із положенням про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з тебе» можете ознайомитися тут:

Положення про акцію ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

 

 

By |Март 6th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment