Відбувся тренінг щодо волонтерства

Home/Новини/Відбувся тренінг щодо волонтерства

Відбувся тренінг щодо волонтерства

З 31 березня по 2 квітня директорка Молодіжного центру Олена Кудрявцева взяла участь у тренінгу, що проходив у Івано-Франкіську.

Метою заходу було підготувати тренерів для подальшого навчання молодіжних працівників ключовим теоретичним засадам та практичним навичкам, необхідним для ефективного залучення молодих людей до волонтерської діяльності у локальних громадах. Протягом трьох днів активісти обговорювали міфи та реальність волонтерства, вивчали принципи взаємодії з  волонтерами та вирішували нагальну проблему: що робити при вигоранні волонтерів. Також учасники тренінгу ознайомлювалися з успішними прикладами волонтерських програм та вчилися мистецтву наставництва волонтерів.

Важливо пам`ятати, що цінність справжнього волонтера полягає в тому, що він не лише вирішує соціальні проблеми, є безоплатною робочою силою і заробляє на комусь, а ще він поширює цінності і позитивні дії у суспільстві, розвиває власну особистість і допомагає будувати стосунки.

Олена Кудрявцева вважає, що це  був дуже цікавий, насичений та реально корисний тренінг від справжнього експерта й знавця своєї справи, як в теорії, так і на практиці Анни Бондаренко: «Тепер я чітко розумію, що волонтерський менеджмент —  це тривалий процес, який потребує серйозного планування, адаптації, супроводу, навчання та мотивації волонтерів. Тому, вже зовсім скоро, новий підхід у роботі: «ВОЛОНТЕРСТВО В МРЦ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»».

By |Апрель 4th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment