Майстер-клас «Соціальний театр як метод просвітницької роботи з підлітками та молоддю» відбувся у Києві 7-8 травня

Home/Новини/Майстер-клас «Соціальний театр як метод просвітницької роботи з підлітками та молоддю» відбувся у Києві 7-8 травня

Майстер-клас «Соціальний театр як метод просвітницької роботи з підлітками та молоддю» відбувся у Києві 7-8 травня

 

У заході взяла участь директорка Молодіжного центру Олена Кудрявцева.

Майстер-клас організовано Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Захід відбувався в Театрі на Печерську, де учасники вчили секрети акторського майстерності, вимоги до вдалого сценарію та виконували вправи на імпровізацію, вміння керувати своїм тілом та голосом, правильно розподіляти увагу та бути чесними й відвертими з глядачем. Тренерами майстер-класу виступили неймовірні акторки театру та кіно Катерина Рубашкіна і Вероніка Литкевич. Вони, як справжні наставниці допомагали учасникам розвивати акторські здібності та створити наприкінці справжню власну виставу, де були висвітлені такі гострі соціальні проблеми, як репродуктивне здоров’я жінок та чоловіків, сімейні цінності, стосунки батьків та дітей та інші.

Усі учасники заходу були приємно вражені результатом роботи та відмітили, що організатори дуже вдало підібрали тренерок проекту, приміщення та програму майстер-класу, де кожен зміг знайти свою роль, проявити себе як актор та режисер, попрактикувати цікаві вправи та навчитися мистецтву соціального театру для подальшої роботи з молоддю.

 

By |Май 11th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment