1

А ми продовжуємо наш семінар по підвищенню кваліфікації молодіжних працівників Черкащини!

Сьогодні, 6 червня, Олена Кудрявцева та Володимир Панченко працювали із представниками відділів сім`ї, молоді та спорту над створенням плану дій по розвитку молодіжної політики у власних громадах, зокрема створення молодіжних центрів, громадських організацій та вільних просторів для молоді.

Тему «Запровадження ефективних методів та форм роботи з молоддю, задля забезпечення сталості у молодіжній роботі» розкрив Володимир Панченко. Він наголосив, що якщо не почати займатися молодіжною політикою зараз, то через 10 років вже не буде з ким нею займатися.

Олена Кудрявцева підкреслила важливість створення волонтерських осередків на місцях, адже це один із потужних ресурсів, що може в кілька разів посилити спроможність громади розвиватися. Волонтерство здійснюється добровільно та передбачає інвестицію власного часу та зусиль. Саме тому, важливо пам`ятати, що волонтери це не дешева робоча сила, а різностороння особистість, яку потрібно постійно мотивувати і розвивати, а також пояснювати важливість волонтерської роботи та особистого внеску, що позитивно впливає на життя конкретних людей і громади.
Окрім молодіжної політики, Володимир з Оленою розпочали проводити перший блок тренінгу з медіаграмотності, щоб навчити фахівців ефективно працювати у медіапросторі, розрізняти правдивість медіаповідомлень та не потрапляти на гачок фейкових новин, маніпуляції та пропаганди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *