Громадянська освіта для молодіжних працівників в дії!

//Громадянська освіта для молодіжних працівників в дії!

Громадянська освіта для молодіжних працівників в дії!

Громадянська освіта для молодіжних працівників в дії!

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». У рамках зазначеної Програми з 30 травня по 02 червня 2018 року в місті Чернівці відбувся ІІ етап навчання за спеціалізованим курсом «Громадянська освіта», участь у якому взяли представники Молодіжний Центр Елена Кудрявцева та Володимир Панченко.

Мета курсу — підвищити спроможність молодіжних працівників/-ць підтримувати та забезпечувати активну участь молоді у процесах прийняття рішень на локальному та регіональному рівні.

1 блок, що відбувся у квітні в Хмельницькому, був присвячений ціннісно-орієнтаційному модулю: світоглядним питанням громадянства, демократії, прав людини, демократичної участі та освіти.
Учасникам, які хотіли продовжити курс було задане домашнє завдання: проаналізувати систему влади у власній громаді та доступу молоді до процесу прийняття рішень.

2 блок у Чернівцях мав практичне спрямування. Учаники/-ці поглювали знання з прав людини, демократії і критичного мислення, а також засвоювали практичний інструментарій залучення молоді, розглядали традиційні та інноваційні інтрументи визначення потреб громади, а також цикл участі молоді на різних етапах політичного та громадського життя.
Домашнім завданням для учасників стало визначити потреби молоді та проаналізувати зацікавлені сторони молодіжної політики у своїй громаді.
Тому, друзі, сподіваємось на вашу допомогу, щодо участі в опитуванні та визначенні ваших потреб у сфері дозвілля та громадського життя молодих черкащан.

До речі, найкращим випускникам курсу програма розвитку ООН надасть підтримку на реалізацію до 10 ініціатив громадської активності молоді шляхом міні-грантів організаціям громадського суспільства в обсязі від 30 до 50 тис. грн.
Тож, змінюємо нашу громаду на краще розом й вперед до мети!

By |2018-07-05T17:37:36+00:00Июль 5th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok