Круглий стіл «Сучасний стан імплементації порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

//Круглий стіл «Сучасний стан імплементації порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Круглий стіл «Сучасний стан імплементації порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Круглий стіл «Сучасний стан імплементації порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» відвідала директорка Молодіжний Центр Елена Кудрявцева 4 липня.

Захід відбувся у прес-центрі Верховної Ради України з ініціативи МДО «Жінки. Мир. Безпека» та за участю Урядової уповноваженої з гендерної політики, представників Міністерства оборони України та Мінсоцполітики, а також інших організацій, що переймаються цими питаннями та гендерною політикою в Україні.

На заході було заслухано звіт міжвідомчої робочої групи.
Беззаперечно, на шляху усунення проблем гендерної рівності державою та, зокрема, галузевими відомствами зроблено чимало. Але реалізація Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 потребує ретельних зусиль на місцевому рівні, в областях.

Особливу увагу учасники круглого столу приділили розширенню економічних можливостей жінок у відповідності до міжнародних стандартів МОП, а саме — перспективі приєднання до нових конвенцій.
За допомогою ратифікації відповідних міжнародних конвенцій, Україна зможе досягти імплементації міжнародних норм, які гарантуватимуть дотримання прав жінок в сфері праці. Це також призведе до посилення гарантії дотримання прав жінок-
ВПО та жінок, що постраждали від збройного конфлікту на сході України.

By |2018-07-05T18:33:09+00:00Июль 5th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok