36700239_2188569847850303_1558768774180503552_n

Круглий стіл «Сучасний стан імплементації порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» відвідала директорка Молодіжний Центр Елена Кудрявцева 4 липня.

Захід відбувся у прес-центрі Верховної Ради України з ініціативи МДО «Жінки. Мир. Безпека» та за участю Урядової уповноваженої з гендерної політики, представників Міністерства оборони України та Мінсоцполітики, а також інших організацій, що переймаються цими питаннями та гендерною політикою в Україні.

На заході було заслухано звіт міжвідомчої робочої групи.
Беззаперечно, на шляху усунення проблем гендерної рівності державою та, зокрема, галузевими відомствами зроблено чимало. Але реалізація Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 потребує ретельних зусиль на місцевому рівні, в областях.

Особливу увагу учасники круглого столу приділили розширенню економічних можливостей жінок у відповідності до міжнародних стандартів МОП, а саме — перспективі приєднання до нових конвенцій.
За допомогою ратифікації відповідних міжнародних конвенцій, Україна зможе досягти імплементації міжнародних норм, які гарантуватимуть дотримання прав жінок в сфері праці. Це також призведе до посилення гарантії дотримання прав жінок-
ВПО та жінок, що постраждали від збройного конфлікту на сході України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *