Тренінги з медіаграмотності набули популярності!

//Тренінги з медіаграмотності набули популярності!

Тренінги з медіаграмотності набули популярності!

60 тренерів…136 тренінгів за 3 місяці… 2607 учасників…
Як думаєте, про що це?

Про тренінги з МЕДІАГРАМОТНОСТІ!
Які проводили медіаексперти з усієї України протягом квітня-червня у своїх громадах!

Саме такі результати були оголошені на зустрічі з обміну досвідом тренерів з медіаграмотності 3-4 липня 2018 року в Києві на якому були присутні й наші представники Elena Kudryavtseva та Володимир Панченко. Організаторами проекту є Академія Української Преси за підтримки DW Akademie.

Відкриваючи захід, президент Академії української преси Валерій Іванович окреслив основну мету та завдання проекту: «Людина має право знати. Знати, яка інформація до неї надходить, наскільки вона правдива, коли відбуваються прийоми маніпуляції. Наша з вами мета — дати людям необхідні інструменти, за допомогою яких швидко можна убезпечити себе від впливу недостовірної інформації».

Медіафахівці мали на меті донести до цільової аудиторії — механізми та фактори впливу медіа, види та технології маніпулювання мас-медіа, роз’яснити поняття «фейк» і його ознаки, види фейків, маркери розпізнавання та декодування інформації, повідомити про основні техніки маніпуляцій на телебаченні, в соціальних мережах, у заголовках новин тощо.

На заході тренери мали змогу поділитися здобутим досвідом та знаннями, розказати особливості в методиці проведення тренінгів, знайти способи роботи із супротивом учасників, ознайомитись з принципами роботи у малих групах, віднайти ефективні способи отримання фідбеку, дізнатися про мотиваційні лайфхаки для перевірки інформації, дізнатися хто такі лідери думок, визначити розповсюджені прийоми маніпуляцій у ЗМІ, загрози приватності та безпеки в інтернеті, пограти у тренінгові вправи на розпізнавання стереотипів, а також дізнатися про спеціальний підхід щодо оцінки інформації від медіамайстрині Tatyana Ivanova «Шість шляп мислення в оцінці та декодування інформації».

Окрім цього, усі учасники мали змогу поповнити арсенал методів на знайомство, додати до скарбнички рухові ігри «Енерджайзери», та почерпнути для себе цікаві тренерські кейси.
— Надзвичайно професійне, тепле і дружнє коло однодумців викликало море позитивних емоцій і відчуття причетності до спільної справи з формування медіаграмотності у молоді та дорослих, чого так потребує наше суспільство у час інформаційного фастфуду. Завжди приємно відкривати для себе нове, навіть коли маєш вже великий досвід викладацької діяльності. В цьому контексті мені подобаються слова Генрі Форда, який сказав: «Людина залишається молодою до тих пір, поки навчається!» — ділиться враженнями на своїй сторінці у соціальній мережі, тренерка із Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького Світлана Ізбаш.

Надзвичайно вдячні організаторам за чудовий проект та прекрасний захід! Готові до подальшої співпраці!Чекаємо анонсів нових навчальних тренінгів та програм!

By |2018-07-05T18:27:35+00:00Июль 5th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok