Відновлення Студреспубліки у Черкасах!

//Відновлення Студреспубліки у Черкасах!

Відновлення Студреспубліки у Черкасах!

Відновлення Студреспубліки у Черкасах!

26 червня в Молодіжний Центр центр один із лідерів ГО «Студреспубліка Александр Щерба поділився з активними представниками громадськості, студрад та викладачами, ідеєю відновлення проведення «Студреспубліки» для черкаських студентів.
Він розповів про роботу Студреспубліки, її історію, діяльність і місію організації, що полягає у вихованні поколінь свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави.

«Студентська республіка» відбувається в форматі мульти-фестивалю, тобто кілька фестивалів навколо центральної події — організаційно-діяльністної гри (ОДГ).
Фестивалі відбуваються в один час і в одному місці.
У ході проведення ОДГ створюється своєрідне державне молодіжне утворення «Студентська республіка», що має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави.
На регіональному рівні результатом гри є вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.
Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину.
Підсумком всеукраїнської гри є вибори Студентського президента та Студентського парламенту.
Гра супроводжується проведенням фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами: конкурс краси «Перша леді», турніри з ігор «Мафія», «Квест», «Дебати», «Нічна туса», конкурс флеш-мобів, рольові ігри, змагання з екстремальних видів спорту, open air, змагання з пляжних видів спорту, круглі столи, майстер-класи, творчі лабораторії, фестиваль молодіжних ЗМІ, фестиваль аматорського відео на соціальну тематику  тощо.
Програма проходить у чотири етапи:
• Вишівський.
• Регіональний.
• Всеукраїнський.
• Міжнародний.

Молодь зацікавилась проблемою розвитку молодого покоління і вирішила почати створювати Студреспубліку на Черкащині. Активісти вирішили, що перший, регіональний етап відбудеться 14 липня в ЧДТУ
2 липня в ЧДТУ відбулися збори активістив та підготовка програми проведення регіонального етапу.
Друзі, запрошуємо Вас стати учасником Студреспубліки та показати, на що здатні черкаські студенти!
P.S. За детальнішою інформацією щодо участі у Студреспубліці звертайтесь до Марини Жукової @zhukovarin19, https://www.facebook.com/groups/218658808745959/ або телефонуйте за номером +380966677168.

By |2018-07-03T16:50:56+00:00Июль 3rd, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok