IMG_2305

Робоча зустріч щодо створення проекту по репродуктивному здоров’ю молодої родини “Людина від самого початку” відбулась 10 вересня в молодіжному Центр за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
До заходу долучились представники державних та громадських організацій, що опікуються питаннями здорового способу життя, планування сім’ї та запобігання небажаної вагітності.
Основна мета зустрічі – напрацювання ідей, рекомендацій та заходів по розвитку проекту, залучення до нього фахівців із різних структур, визначення конкретної цільової аудиторії та формування плану дій для його успішної реалізації.
Перша зустріч відбулася у невимушеній атмосфері, де учасники обмінювалась власним досвідом роботи з молоддю у цій темі, ділились контактами фахівців, пропонували своє бачення для досягнення бажаної мети. 


Одна із учасниць представила свій проект «Правда про жіноче здоров’я», який спрямований на просування фактів і формування прогресивного громадського погляд на питання жіночого здоров’я, репродукції, розладів настрою і поведінки в різні періоди життя жінки.

Спільні зусилля активістів зможуть посилити результат над обома проектами, тож було вирішено зібратися наступного разу 20 вересня о 12.00 на круглому столі в межах проекту «Правда про жіноче здоров’я». Зустріч відбудеться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 66 (приміщення ЧОЄФ “Турбота поколінь Хосед Дорот”). 


Чекаємо всіх охочих і запрошуємо долучитись до нашої робочої групи!За деталями звертайтесь до Оленка Левченко або пишіть на нашу електронну адресу: mrc.ck.ua@gmail.com 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *