44621775_2396375803736372_8875928557205848064_n

Українська Соціальна Академія запустила Акселерат соціального підприємництва і саме 23 жовтня відбувся перший етап програми  Social Idea Days в Черкасах.

Зустріч відбулась в ЧДТУ о 14:00. Молодіжний Центр виступив партнером заходу.
Іванна Бедь, експерт з управлінського розвитку та спікер цього заходу, розповіла про особливості та переваги соціального підприємництва, а також навела яскраві приклади успішних проектів соціального підприємництва в Україні, серед них: «Veterano pizza»,» Горіховий дім», «British Council Ukraine», «Urban space» та інші.
Відомо, що соціальне підприємництво є чимось середнім між бізнесом і благодійністю, тому головною метою діяльності Української Соціальної Академії є розвиток професіоналів, які маюсь соціальний вплив.
Спікерка акцентувала увагу на вимогах до соціального підприємництва, та зазначила, що: «Ваша бізнес-модель має бути конкретна і стала, а також додатково розвиватись».

Тож протягом події учасники:
 дізнались про соціальне підприємництво, його актуальність та вигоди;
 з’ясували, які проблеми існують саме у їхньому місті та регіоні;
дізнались та опрацювали успішні кейси існуючих соціальних підприємств в Україні;
 попрацювали в командах над ідеями, проблемами та їх подоланням;
 опанували бізнес-модель соціального підприємства, яку одразу можна використовувати на практиці;
 отримали можливість продовжити навчання в онлайн-школі соціального підприємництва

 «Ви можете стати змінотворцями з середини» — зазначає Іванна і наостанок радить прочитати книгу Катерини Смаглій «Соціальне підприємництво», яка дасть вам чітке уявлення про соціальне підприємництво в Україні та відповість на всі ваші запитання на цю тему.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *