Представники Молодіжного центру інформували про можливості жителів с. Мошни

//Представники Молодіжного центру інформували про можливості жителів с. Мошни

Представники Молодіжного центру інформували про можливості жителів с. Мошни

 

Сьогодні представники Молодіжного центру, директорка Олена Кудрявцева  та фахівець Олена Гаврильченко завітали у с. Мошни, для того щоб проінформувати жителів села та людей, які працюють з молоддю про можливості, що для них існують.
Вкотре, представники Молодіжного ресурсного центру на власному досвіді розказували та показували, що для ефективних змін в громаді перш за все нам потрібні лише МИ та ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ ЩОСЬ ЗМІНИТИ, а вже потім — підтримка з боку держави, донорів та представників влади. Хоча й без неї звичайно ніяк.

Протягом 2,5 годин учасники заходу знайомились та розказували про свої досягнення та виклики у громаді,
радились стосовно створення Молодіжного центру та обговорювали Державну молодіжну політику на Черкащині, корисні ресурси, конкурси та цікаві програми від Міністерства молоді та спорту України та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Традиційно, Олена Кудрявцева розповіла про роботу Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, проект «Паспорт волонтера», можливості для розвитку молоді, українські та міжнародні молодіжні обміни, а також про те, як створити власний Молодіжний простір.

Багато говорили і про проблеми, які існують в Мошнівській громаді. Найгостріші з них це працевлаштування, транспортне сполучення, відсутність достатньої матеріально-технічної бази та штатних одиниць, проте однією з найбільш гострих виявилась — відсутність комунікації та відтік молоді.
Ми вважаємо, щоб спробувати вирішити дві останні, громада має докласти максимум зусиль, щоб таки спробувати створити сучасний і цікавий Молодіжний простір для розвитку молоді, а наша #Команда_мрії_МРЦ буде всіляко сприяти цьому та надавати всі можливі ресурси, ділитись досвідом і знаннями.

Однак, попри всі проблеми, односельчани дуже дружні, люблять своє село та людей, які в ньому проживають, мають чудовий Будинок культури та багато заходів у ньому, музичну школу, різні гуртки та навіть станцію юних техніків.

Надзвичайно активна, енергійна та оптимістично налаштована директорка сільського Будинку культури Олеся Гаврилюк зацікавилась створенням Молодіжного центру чи простору, так як постійно організовує культурні та освітні заходи для молоді, гуртки за інтересами та залучає активістів до створення нових.

Наприкінці тренінгу кожен учасник отримав сертифікат за активну участь у заходах щодо розвитку молодіжної політики у громаді та подякував за яскраву презентацію та чимало корисної інформації.

А ми висловлюємо свою вдчність депутату та голові постійної комісії з питань освіти, науки, культури молодіжної політики та спорту Черкаської обласної ради Володимиру Доманському за організацію поїздки та смачну кава-паузу.

By |2019-01-02T15:31:31+00:00Ноябрь 29th, 2018|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok