47323686_2175057279377280_1117922520486379520_n

28-30 листопада проходив Всеукраїнський молодіжний сімейний форум в Києві, участь в заході взяла фахівець Молодіжного ресурсного центру.

Захід організований Департаментом молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України і скерований на просування національної сімейної стратегії.

У заході прийняли участь науковці, державні службовці з різних куточків України та громадські діячі, велика кількість цікавих спікерів та майстрів своєї справи. Одним із таких є Адріан Буковинський, провідний фахівець із питань сім’ї та сімейних стосунків, який під час форуму наголосив, що сім’я це первинний та основний осередок суспільства. Перед українською сім’єю наразі існує багато викликів, основна частина яких пов’язана з роллю тата у родині.

За статистикою лише 10% дітей у країні виховуються відповідальними батьками, інші 90% складають родини, в яких сімейні стосунки між батьками, відношення до дітей є не найкращими, або сім`ї, діти в яких умовно, чи фактично виховуються без татів.

Для вирівнювання такої статистики доцільно впроваджувати систему підтримки повноцінних родинних відносин, відповідального батьківства, щоб не витрачати ресурси на подолання складних життєвих ситуацій, причиною яких є непідготовленість до шлюбу, неготовність виховувати дітей, безвідповідальність.

Молодіжний форум познайомив нас із новими, цікавими людьми, дозволив обмінятися та здобути новий досвід.

Сподіваємось, що даний форум стане поштовхом для молоді для побудови здорової сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *