4 книги для «прокачатки» комунікативних вмінь

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/4 книги для «прокачатки» комунікативних вмінь

4 книги для «прокачатки» комунікативних вмінь

🙊Хочеш «прокачати» свої комунікативні вміння та дізнатися більше про ефективне спілкування та успішні взаємини з людьми?💖 Тоді наступні 4 книги для тебе!)😍

💎1. Кейт Феррацці “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств”💎

Чи вмієте ви щиро та відкрито спілкуватись з різними людьми, вибудовуючи цим самим корисну мережу знайомств? Адже саме це вміння може відкрити перед вами чимало дверей, сприяти кар’єрному росту та поліпшити життя.
Народившись в сім’ї емігранта-сталевара та прибиральниці, автор книги “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” Кейт Феррацці отримав освіту в Єльському університеті і Гарвардській школі бізнесу. Це людина, яка за руку вітається з президентами та головами урядів могутніх держав. І саме Феррацці навчить вас спілкуватись з іншими так, щоб це привело вас до успіху.

Ця книга буде корисною широкому колу читачів, тому що мистецтво зав’язувати корисні знайомства може допомогти вирішити різноманітні проблеми.

💎2. Джон Грей “Чоловіки з Марса, жінки з Венери”💎

Багато психологів, досліджуючи стосунки між жінкою та чоловіком, звертають увагу на їх спільні риси, однак автор книги “Чоловіки з Марса, жінки з Венери” Джон Грей зробив акцент саме на відмінностях в мисленні, характері та манерах. Але, незважаючи на це, він стверджує, що між протилежними статями може панувати любов, і саме вона втримує їх разом.

Вийшовши друком в 1992 році, книга майже одразу стала бестселером. Ті, хто її уже прочитав, стверджують, що вона змінила їхнє життя — у когось налагодились стосунки в сім’ї, хтось зумів пробачити зраду, у когось — просто докорінно змінилось життя. Можливо, і вам ця книга допоможе по-іншому глянути на стосунки?!

💎3. Патрік Кінґ “Стратегії і тактики спілкування”💎

Вам важко відстоювати свою позицію під час дискусії? Ви швидко втрачаєте дар мови? Не знаєте, як долати емоційні бар’єри та виглядати впевнено? Книга “Стратегії і тактики спілкування” Патріка Кінґа, експерта у галузі комунікації, допоможе вам вирішити ці та багато інших проблем, які стосуються ведення діалогів.

Як зазначив журнал Forbes: “Патрік Кінґ вчить, як підготуватися до важких розмов таким чином, щоб дійти позитивного результату для обох сторін. За правильного алгоритму, Кінґ стверджує, що протистояння може бути позитивним, пасивно-агресивна поведінка буде зведена до нуля, а довіра і повага зростатимуть”.
Книгу “Стратегії і тактики спілкування” ви можете також знайти в ТОПі бізнес-літератури сайту Amazon.

💎4. Роберт Фергюстон, Пітер Коулман “Результативний конфлікт. Незгода — це сила, що працює на вас”💎

Якщо ви налаштовані на досягнення певної цілі на роботі, то повинні бути також готові до інтенсивного спілкування з іншими, а отже — до виникнення конфліктних ситуацій. Однак як залишитись переможцем в справі, в якій кожен має власну думку, та ще й зберегти хороші стосунки з колегами?

Знайти відповідь на це запитання вам допоможуть автори книги “Результативний конфлікт. Незгода — це сила, що працює на вас” Роберт Фергюстон та Пітер Коулман. На її сторінках вони зібрали конфліктні історії та шляхи їх врегулювання.

About the Author:

Оставить комментарий