Грандіозне новосілля Молодіжного Центру відбулося в Черкасах

Главная/Новини, Новости/Грандіозне новосілля Молодіжного Центру відбулося в Черкасах

Грандіозне новосілля Молодіжного Центру відбулося в Черкасах

Друзі, ви вже напевно знаєте, що вчора, 5 вересня в Молодіжний Центр було грандіозне новосілля!)
З нагоди цього свята наша #Команда_мрії_МРЦ підготувала для усіх гостей мегакрутий тематичний супергеройський квест по мотивам серії коміксів Marvel «Рукавиця нескінченності».

Перед початком квесту Elena Kudryavtseva представила членів #Команда_мрії_МРЦ, розповіла про зміни, які відбулися після переїзду в нову будівлю, та висловила подяку усім, хто допомагав та надалі підтримує Молодіжний Центр

«Ми разом з командою вклали в оновлення МРЦ часточку своєї душі. Сподіваюся, що в цьому приміщенні вам буде комфортно та затишно розвивати свої суперздібності, адже кожен з вас супергерой. І наш захід не випадково має таку тематику, адже кожен із вас вже має свою суперсилу та здібності, а наше завдання надати вам необхідний простір та ресурси для розвитку!», − зазначила Elena Kudryavtseva.

Гостей новосілля привітав начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Макс Зеленський. Він побажав Молодіжний Центр розвитку і процвітання, а його #Команда_мрії_МРЦ вдалих проектів та успіхів у роботі.

«Сподіваємося, що ваше нове приміщення принесе багато користі, вдалих проектів та ініціатив для молоді Черкащини» – зауважив Макс Зеленський.

Після цього всі учасники об’єдналися в п’ять супергеройських команд
та розпочали квест. Усі вони мали якнайшвидше пройти п’ять кімнат із каменями і своїми покровителями: часу (Олександр Курявий), реальності (Tanya Doloshicka), сили (Анна Небесных), розуму (Оленка Левченко) і душі (Elena Kudryavtseva), кожна з яких приховувала своє завдання і таємницю!

У кімнаті часу учасники мали розкласти різноманітні речі — розписну вазу (530 р. до н.е.), друкарську машинку (1714 р.), першу фотографію (1826 р.), фен для волосся (1903 р.), сонцезахисні окуляри (1929 р.), відеогру «Тетріс» (1984 р.), прапор Молодіжного ресурсного центру (2008 р.) та громадської організації Платформа Громадських Діалогів (2017 р.) — за часовою шкалою їхнього створення.

У кімнаті реальності учасники мали встановити відповідність між діалектизмами з різних міст України з їхніми класичними відповідниками.

У кімнаті сили герої грали в настільну рольову гру, де своїми діями вирішували проблеми міста. Також один із героїв мав пожертвувати власні сили задля успіху команди.

У кімнаті розуму учасники шукали заховані по кімнаті запитання про історію та діяльність Молодіжний Центр і давали на них відповіді.

Кімната душі вразила супергероїв різноманітними креативними завданнями від Elena Kudryavtseva.

На останній локації (подвір’я Молодіжний Центр) учасники мали відгадати останню загадку від Andriy Tishchenko «Який камінь найміцніший у світі?» та знайти переможний камінь простору!

Після цього гості у форматі світового кафе створювали дерева проблем і знаходили шляхи їх розв’язання.
На завершення святкування усі учасники квесту отримали сертифікати і цінні подарунки від Молодіжний Центр, а також призи від громадських організацій Платформа Громадських Діалогів, Art Media Group та icity.che.
_________________________________________________
«Рукавиця нескінченності» − обмежена серія коміксів від видавництва Marvel Comics, зі сценарієм від Джима Старліна, та малюнком від Джорджа Переза. Після своєї першої публікації, яка тривала з липня по грудень 1991 року, серія була багато разів передрукована у різних форматах і виданнях, збірках.

About the Author:

Оставить комментарий