8 хитрощів, як зекономити на відпочинку

Главная/Новини, Новости/8 хитрощів, як зекономити на відпочинку

8 хитрощів, як зекономити на відпочинку

Hi, guys 😉
Літо підійшло до завершення, але це не привід засмучуватися 😄 😼Подорожі це дуже хороший антидепресант, і мандрувати можна незважаючи на пору року .

📌 Ловіть 8 хитрощів, як зекономити на відпочинку:
 Плануйте подорож заздалегідь. Працівники турагенств і самі туристи стверджують, що відпустку потрібно планувати завчасно . Таким чином, ви замовите недорогий тур та суттєво зекономите.

 Уважно обирайте готель та маршрут. Плануючи подорож вже зараз, ви матимете декілька місяців для того, щоб обрати найкращий готель за нормальними цінами 🏪. Крім того, вам вистачить часу, аби ретельно спланувати свій маршрут 📜.

 Гарячі квитки часто змушують переплачувати 🛩. Коли береш їх в останню хвилину — купуєш кота у мішку. Аби витрати були мінімальними, замовляйте подорожі якнайраніше 📆.

 Складіть план розваг для своєї відпустки 📝. Такий план допоможе не засумувати, адже в іншому випадку вам доведеться розважати себе походами у ресторани та шопінгом, де ви витратите велику суму грошей 💲.

 Частіше організовуйте самостійні екскурсії 🚶‍♀ 🚶‍♂. Екскурсії, які пропонує туроператор, зазвичай коштують дорого. Організуйте відпустку самостійно, користуючись громадським транспортом 🚌. Таким чином, знайомство з містом буде набагато приємнішим, і ви заощадите кошти.

 Відвідуйте кафе із середніми цінами або готуйте вдома 🍲. У путівниках зазвичай публікується інформація про ресторани з високими цінами. Звичайно, інколи ви можете повечеряти у таких закладах, однак частіше краще обирати більш бюджетні варіанти 💰. Крім того, ви можете купити місцеві продукти і приготувати смачний обід.

 Аби зекономити на мобільному зв’язку, купіть міжнародну sim-карту 📱. Її перевага в тому, що навіть при нульовому балансі, вона не блокується. Також ви можете безкоштовно дзвонити рідним по Skype або Viber. Для спілкування в інтернеті використовуйте Wi-Fi, який є в готелях, торгівельних центрах та місцевих закладах 🏯.

 Будьте обізнаними про знижки та цікаві пропозиції. Більшість музеїв регулярно проводять дні безкоштовних відвідин 🏦. Про це ви можете прочитати на офіційних сайтах таких закладів. Крім того, не забувайте про пільги відвідування виставок для пенсіонерів, студентів та школярів 💳. Крім того, у великих містах часто організовують безкоштовні концерти просто неба.

🔗 Джерело: https://1plus1.ua/…/10-khytroshchiv-yak-zekonomyty-na-vidpu…

 P.S. не пропустіть: 5 незабутніх українських міст: Куди поїхати на вихідні.

About the Author:

Оставить комментарий