А Черкаси теж мають чимало активних громадян!

Главная/Новини/А Черкаси теж мають чимало активних громадян!

А Черкаси теж мають чимало активних громадян!

З 26 по 28 липня в #МРЦ відбувся триденний тренінг в межах проекту Британської Ради «Активні громадяни» та Молодіжного ресурсного центру «Школа громадської активності» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
До «Школи» завітали дуже різні, але цікаві, вмотивовані та ініціативні громадяни Черкащини, серед яких були студенти ВНЗ, представники громадських організацій, журналісти, викладачі та спортсмени Черкас, а також Золотоніські активісти. Молодь мала проекти по реабілітації жінок, які постраждали від насилля; благоутрою території нашого міста та створенню спеціально облаштованих майданчиків для вигулу собак; веденню інформаційної платформи для систематизації та популярзації актуальних подій міста, а ще «Вуличний університет» та багато інших!

Перший день хоч і був досить насичений, проте приніс масу корисних знань: як вести діалог та шукати партнерів; розбудова взаєморозуміння та довіри; що таке сталий розвиток; як знайти свою ідентичність та працювати в команді; що таке «айсберги» та «культурний багаж»?
Другого дня учасники займалися «картографуванням громади» та приміряли на себе різні соціальні ролі виконуючи вправу «Щаблями влади»; потім молодь розбиралася в глобальних та локальних проблемах України і встановлювала між ними зв’язки. Завершився день напрацюванням проектів за відомою методикою «Світове кафе».

Третій день тренінгу повністю був присвячений тому, як же власне писати проект; як чітко сформулювати мету, завдання та визначити індикатори успіху вашого проекту; що таке проектний цикл та як складати і дотримуватись графіку проекта; як заповнювати аплікаційну форму та які помилки не допускати.

По завершенню фінального дня проекту, усі учаснки, які пройшли весь тренінг отримали «Сертифікати активних громадян» та можливість до 5 серпня подати свої проекти на отримання міні-гранту до 15 000 грн та втілити їх у життя!

Тож, бажаємо нашим учасникам якнайшвидшого закінчення роботи над своїми проектами, вчасного подання та підтримки з боку Британської Ради!
Прагнемо разом до змін та кращого майбутнього!

About the Author:

Оставить комментарий