Афіша можливостей Daily

Афіша можливостей Daily

💬Друзі, Афіша Daily створила круту добірку онлайнових ресурсів, які на період карантину надають безкоштовний доступ до книг, серіалів, концертів та курсів.

💎Частина 1💎

👉ЩО МОЖНА ПОСЛУХАТИ?

📌Радіо Arzamas

Радіо Arzamas на місяць зробило підписку (яка зазвичай коштує 149 р. на місяць або 1090 р. на рік) безкоштовної — досить ввести промокод КАРАНТИН.

📍Берлінська філармонія
Якщо любите класику — Берлінська філармонія до 31 березня дає безкоштовний доступ до Цифрового концертного залу по промокодом BERLINPHIL . Найдешевший тижневий доступ зазвичай коштує € 9,99, так що пропозиція відмінне.

📌Storytel
Якщо ви як і раніше з обережністю ставитеся до аудіокниг, дайте їм шанс: подпісочний сервіс Storytel тепер пропонує новим користувачам (на жаль, тільки новим) 30-денний безкоштовний період, а заодно радить книги, які допоможуть організувати віддалену роботу.

👉ЩО МОЖНА ПОДИВИТИСЯ?

📍Віденська опера
Віденська державна опера, яка скасувала до 2 квітня спектаклі через поширення коронавируса, безкоштовно транслює записи попередніх виступів опери і балету. Трансляції починаються о 19.00 або о 21.00 і залишаються доступними протягом доби.

📌Okko
Сервіс Okko пропонує самоізолюється людям безкоштовно отримати пакет підписок «Оптимум» на два тижні — досить написати в Телеграма боту @Okkobro_bot і поскаржитися на те, що вам доводиться нудьгувати вдома.

📍Premier
Онлайн-кінотеатр Premier в ім’я карантину відкрив безкоштовний доступ до свого контенту (там і «Домашній арешт», і «Дзвоніть ДіКапріо!», І багато чого ще). Ніяких промокодом не потрібно, достатньо оновити додаток до останньої версії.

📌ivi
На відеосервісі ivi з 16 березня по 15 квітня можна підключити місяць підписки — теж без промокодом, за символічний рубль.

📍Кинопоиск HD
Онлайн-кінотеатр «Кинопоиск HD» до кінця квітня надає безкоштовний доступ для всіх користувачів, у кого зараз немає підписки (якщо ви оформляли підписку на пробний період, а потім не продовжили її, пропозиція теж працює). Промокод — POKAVSEDOMA .

P.S: Далі буде…

Джерело: https://cutt.ly/ktzNuE1

About the Author:

Оставить комментарий