Аніме-сінема

Главная/Клуби, Новини/Аніме-сінема

Аніме-сінема

Зібрання аніме-сінема в ЧОМРЦ відбувається через суботу з 12:00 до 16:30 (чергується з клубом «Мафія»), де за допомогою проектора на великому екрані учасники клубу дивляться анімаційні повнометражні фільми, що не демонструвалися у наших кінотеатрах та серіали, що не показували по вітчизняному телебаченню. В основному, Японського виробництва, але є і анімація Австралії, Франції, України та США. Обираються матеріали так: або обговорюється тема  ВК або голосується на місці зі списку — хто що приніс на флеш-носіях та ноутах.

Керівник клубу — Горенко Микола Сергійович (Годар) — (063) 999 87 04.

Замісники — Сашко Беспальчук та Стефан Дологов.

Секретар або диспетчер — Анка Ясько — (063) 454 93 08.

Група вконтакті — https://vk.com/anime_cinema

Історія ЧАКО

Черкаський Анімаційний Клуб Області було створено 6 лютого 2011 року. Обласний статус присвоєно тому, що на момент заснування були представники від Золотоніської, Уманської та Смілянської філій. Збиратися у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі стали з 26 березня 2011 року з подання Антона Чудова. З червня цього ж року анімація стала показуватися у ЧОМРЦ регулярно.

Раз на декілька місяців представники клубу виїзджають на фестивалі анімації у різні міста — Київ, Харків, Хмельницький, Вінниця, Одеса… Як правило, у якості художників, волонтерів або глядачів. Згодом, клуб розширив свою діяльність у ЧОМРЦ — з 21 липня 2011 року почалися регулярні засідання інтелектуальної гри «Мафія» та періодично стартували зустрічі з настільних ігор (триміно, маджонг, шашки, шахи, МТГ). У 2014 році учасники цих ігор стали збиратися регулярно й зараз створюють окремий клуб з тимчасовою назвою «Зібрання ігрових магів Черкас».

Раз або навіть два на рік клуб організовує ніч анімації, тобто звечора до ранку у кінотеатрі показуються анімаційні фільми. 2012 року в Черкасах у приміщенні обласного краєзнавчого музею ЧАКО і старим міським клубом аніме «Шаманік» було проведено «День Хаяо Міядзаки» — 9ти-годинну конференцію, що розповідала про цього аніматора та як виготовляють фільми на його студії. Участники ЧАКО регулярно зустрічаються і з представниками старого аніме клубу «Шаманік» головою якого зараз є Ірина Вейн (Леді Бєттері), що є співорганізаторами аніме-фестивалів у Черкасах у 2005 та 2006 роках.
Найактивніші учасники клубу організовують також регулярні зустрічі та походи на природу.

Нагороди:

Харківський фестиваль «Йороконде-2011» – третє місце малюнки – Олександр Баранівський (Зараз служить у армії контрактником).

Вінницький фестиваль 2013 — номінанти у категорії «Одиночне Косплей-дефіле» — Асатурян Яна.

Одеський фестиваль «Натсу Намі 2014» — приз від організаторів за малюнки — Стефан Дологов.

Крім того, є декілька закордонних нагород за малюнки у Айї Гончар, що на даний момент у звязку з ситуацією у країні виїхала до Євросоюзу.

 

 

About the Author:

Оставить комментарий