Бізнес курс “MESH” з крутим тренером Іриною Тітовською вже сьогодні!

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новости/Бізнес курс “MESH” з крутим тренером Іриною Тітовською вже сьогодні!

Бізнес курс “MESH” з крутим тренером Іриною Тітовською вже сьогодні!

Друзі, круті заняття  в межах бізнес курсу “MESH” тривають! Наступна лекція “Інструменти персонального брендингу” відбудеться вже сьогодні, 11 квітня, у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Її проведе чудова Ірина Тітовська – успішний тренер з ораторського мистецтва та конферансьє.

Участь у тренінгу – це унікальна можливість почути історії успіху та отримати корисні знання і практичні поради від досвідчених підприємців.

У процесі проекту успішні тренери навчать учасників основам маркетингу та підприємницької культури, інструментам персонального брендингу, навичкам ефективного управління бюджетом та мистецтву онлайн та офлайн комунікації.

P.S. Бізнес-курс “MESH” – це безкоштовний практико-орієнтований навчальний бізнес-інтенсив, спрямований на формування навичок підприємливості у молоді, що передбачає:

  • лекційну систему навчання основ підприємницької діяльності та формування навичок підприємливості;
  • розробку власних інноваційних бізнес-ідей (стартапів) за підсумками бізнес-курсу “MESH”, їх подальшого конкурсного відбору, презентації  і грошової винагороди від засновників;
  • добровільну сертифікація учасників бізнес-курсу MESН;
  • можливість заснування власного бізнесу за результатами навчання.

У процесі бізнес курсу учасники матимуть змогу працювати над створенням власного бізнес-стартапу. За 3 найкращі проекти передбачена грошова винагорода. Переможців обиратиме фахове журі.

За детальнішою інформацію звертатися за телефоном: (068) 525 25 12 (Ірина Григорівна).

Якщо ви дійсно хочете щось зробити для України – почніть розвивати та самовдосконалювати свої знання та навички, беріть приклад з розумних та успішних людей і не прогавте цей захід!

About the Author:

Оставить комментарий