Насильство породжує насильство. Будьте толерантні!

Главная/Черкаський обласний молодіжний центр праці/Насильство породжує насильство. Будьте толерантні!

Насильство породжує насильство. Будьте толерантні!

28 січня для учнів школи №17 на базі обласної бібліотеки для юнацтва ім. В Симоненка фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько провів семінар з питань протидії насилля й ненависті.

Учні школи розбиралися у поняттях «насильство» і «ненависть», дізнавалися, які бувають їхні різновиди, як можна попередити прояви насилля й ненависті та як боротися з такими проявами.

 «Найголовініше, що треба зрозуміти й запам’ятати — це ніколи не варто провокувати насильство по відношенню до себе. Є багато способів залагодити конфлікт, тому потрібно використовувати усі можливості до мирного врегулювання будь-якої ситуації», — говорить Сергій Слинько.

Також учасники дізналися, що робити, коли стають свідками насильства, до кого потрібно звертатися та які психологічні прийоми можна використовувати для попередження насильства.

Ще однією темою, обговорюваною на зустрічі, стала спроба розібратися з поняттями «насильство в інтернеті» та поняття «мови ворожнечі». Адже насилля в інтернеті часто породжує конфлікті ситуації в реальному житті, до того ж причини виникнення агресії – завжди однакові. Також у межах заходу Сергій Слинько презентував кампанію Ради Європи «Рух проти ненависті» (“No Hate Speech Movement”), яка спрямована на протидію мови ворожнечі в всесвітній мережі. Учнівську молодь ця кампанія зацікавила, обіцяли бути активними волонтерами щодо виявлення та боротьби з мовою ворожнечі в інтернеті.

About the Author:

Оставить комментарий