Черкаська Ірина Білик ввійшла у трійку кращих бізнес-планувальників країни

Главная/Новини/Черкаська Ірина Білик ввійшла у трійку кращих бізнес-планувальників країни

Черкаська Ірина Білик ввійшла у трійку кращих бізнес-планувальників країни

cheap generic priligy

ploads/2011/12/Фото0339_-300×225.jpg» alt=»» width=»300″ height=»225″ />Симпатична, скромна і водночас ділова корінна Смілянка Ірина Білик виборола третє місце серед соціальних проектів у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Зараз юна номінантка навчається в Києві, однак, все ж збирається втілити свою бізнес ідею на теренах рідного Смілянського району Черкаської області.

Ще на регіональному етапі конкурсу Ірина помітно вирізнялася серед 31 робіт-конкурентів, однак у Національному етапі конкурсу її бізнес-план помітили серед 102 інших з усіх куточків України.

У своєму бізнес-плані Ірина метою визначила розробку, економічне обґрунтування та впровадження в життя підприємства, що буде займатися вирощуванням та реалізацією овочів, а також овочевих напівфабрикатів – «Еко +». Молода підприємниця пропонує для цього створити приватне підприємство сімейного типу, в якому спільно з батьками здійснюватиме підприємницьку діяльність на основі рівноправних партнерів.

Продукцію планується вирощувати на власній ділянці – зазначає Ірина Білик у своїй конкурсній роботі — в екологічно чистому районі, із застосуванням екологічно чистого підходу до вирощування сільгосппродукції, що є надзвичайно актуальним у наш час. Фірма пропонує широкий асортимент овочів. Споживачі мають змогу придбати будь-який

продукт в свіжому або відвареному вигляді, а також фігурно нарізані овочі на будь-який смак. Овочі є натуральним продуктом, вирощеним на родючій землі без додавання будь-яких хімікатів.

Хто зна може продукцію виробництва Ірини Білик через кілька років будемо купувати?, підтримуючи світовий модний тренд з здорового екологічно чистого харчування.

Сергій Слинько,

Керівник регіонального туру конкурсу

About the Author:

Оставить комментарий