Черкаські школярі розгадували Шевченка

Главная/Новини/Черкаські школярі розгадували Шевченка

Черкаські школярі розгадували Шевченка

22 травня шкільна молодь взяла участь у квесті, приуроченому до дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка. Молодіжний ресурсний центр вирішив доєднатися до загальноукраїнських святкувань 200-річчя від дня народження поета й провести загальноміський квест.

22 травня – ще одна дата, яка поєднує нас із Тарасом Шевченком. Саме цього дня 1861 року відбулося перепоховання митця на Чернечій горі. Саме до цієї дати ми вирішили приурочити квест «Загадка Тараса Шевченка».

2Протягом гри учасники відвідували місця, пов’язані з Т. Шевченком, серед яких був  Художній музей, де є експозиція присвячена творчості поета. У графіці зображено ілюстрації до найвідоміших поезій Кобзаря та інші тематичні картини. Однією із точок для учасників також став Музей Кобзаря, у якому школярі шукали відповіді й дізнавалися про особливості життя Шевченка. А ще: читали вірші напам’ять, визначали хто присвячував власні твори Тарасу Шевченку й складали частину твору.

«Ми хотіли зробити цікавий і пізнавальний захід для молоді, звернути увагу не лише на творчість Тараса Шевченка, а й на те, як мотиви його віршів та життя стали темою для творчості інших поетів. Також, хотілося б, щоб учні звернули увагу на ті виставкові зали, де вони були й, сподіваємось, що це пробудить у них інтерес до пізнання й вивчення творів Кобзаря», – говорить Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру, організатор заходу.3

Згідно результатів гри, за швидкість у пересуванні містом, глибині відповіді та знанні життя і творчості поета перемогу отримала команда «Тарасівці» ЗОШ №6, друге місце – команда «Заповіт» ЗОШ№26, третє місце – команда «Кобзарята» ЗОШ №5. Усі учасники отримали подарунки.

About the Author:

Оставить комментарий