День Державного Прапора

Главная/Новини, Новости/День Державного Прапора

День Державного Прапора

👉Друзі, щороку за добу до святкування Дня Незалежності, 23 серпня, Україна відзначає 🇺🇦День Державного Прапора🇺🇦 – одного з трьох символів суверенітету нашої держави. 😍

🇺🇦Державний Прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює її державотворчі традиції. Він був затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року. 
Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви.🌻

💙💛Під синьо-жовтим прапором в Україні зустрічають іноземних гостей, військовослужбовці приймають присягу, працюють українські посольства, його вивішують в ООН.🌞

#Команда_мрії Молодіжний Центр із задоволенням приєднується до святкування Дня Державного Прапора. Бажаємо усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі, а нашій Державі – процвітання та миру!

📣Також публікуємо декілька цікавих фактів про наш український прапор📣:

1. Український прапор змінив кілька кольорів, перш ніж прийти до звичного синьо-жовтого забарвлення — він був червоним, малиновим і червоно-синім. У 1918 році Центральна Рада на чолі з Грушевським затвердила нинішню гамму кольорів.
2. Китайська художниця Мао Мао в 1992 році попросила першого президента України Леоніда Кравчука поміняти розташування кольорів на прапорі. Таке поєднання, на її думку Мао, символізувало біди для держави.
3. У 2016 році українські альпіністи встановили наш прапор на вершині найвищої вулкана світу — Охос-дель-Саладо в Андах. Його висота — 6872 метри.
4. Серед прапорів слов’янських країн тільки український і боснійський не мають червоного кольору.

About the Author:

Оставить комментарий