Дмитро Щебетюк та громадська організація Доступно.UA перевірить Черкаси на доступність

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Дмитро Щебетюк та громадська організація Доступно.UA перевірить Черкаси на доступність

Дмитро Щебетюк та громадська організація Доступно.UA перевірить Черкаси на доступність

Дмитро Щебетюк та громадська організація Доступно.UA перевірить Черкаси на доступність серед українських міст.

Ініціатива відбудеться в межах проєкту доступності міст України «Тостер». Команда проєкту на чолі з Дмитром Щебетюком та громадою перевіряє, наскільки кожне із міст є зручним. Методологія інспектування побудована з урахуванням державних будівельних норм.

Перевірка Черкас розпочнеться вже у вівторок, 16 червня об 11:00. Спершу активісти зустрінуться біля Міської ради та об’єднаються в пари для перевірки кожного із 8 маршрутів. Інспекція триватиме 2-3 години та охопить основні вулиці міста (близько 500 метрів від центру).

Команда проєкту разом із громадою міста перевірять:

🔹 Черкаську міську раду, ЦНАП, лікарні;
🔹 аптеки, пошти, банки та супермаркети;
🔹 самі маршрути: перехрестя, переходи, тротуари.

За результатами підрахунку балів Черкаси отримають одне із 10 місць у «Тостері» – рейтингу доступності міст Украни. Також експерти організації нададуть Черкасам рекомендації для поліпшення інфраструктурних об’єктів та здійснюватимуть інформаційні запити про їх виконання.

Через півроку команда приїде в Черкаси для повторної перевірки і промоніторить зміни, які відбулися в місті після першого інспектування.

▫️ Зараз організатори шукають волонтерів для перевірки нашого міста. Щоб взяти участь потрібно заповнити заявку: https://forms.gle/dnqhGYAZCxaNNXuq5.

▫️ Для охочих долучитися до перевірки — інструкція за цим поcиланням:
https://docs.google.com/…/1qL-6y-994dJa2qEcbBVEF249xH1…/edit

About the Author:

Оставить комментарий