Добірка курсів «Level up: англійська мова»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Добірка курсів «Level up: англійська мова»

Добірка курсів «Level up: англійська мова»

Do you speak English?)🧐

💎Друзі, пропонуємо Вам використати свій час із користю та підвищити рівень знань та володіння англійською мовою за допомогою 📌цієї добірки курсів «Level up: англійська мова!»💖

🇬🇧1. Англійська для кар’єрного зростання🇬🇧

Цей курс дасть вам можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей. У першому розділі ви дізнаєтеся, як подавати резюме для прийому на роботу в Сполучених Штатах та світі та допоможемо розібратись, як саме зрозуміти, які вакансії підходять під ваші зацікавлення та навички. У другому розділі пройдете покроково по всіх потрібних моментах під час створення професійного резюме. У третьому розділі ви напишете чіткий та впевнений супровідний лист. Останній розділ курсу зосереджений на навичках проходження співбесід та налагодження зв’язків.

👉Реєструйся на курс ТУТ: https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:AH+Eng_…/about

🇬🇧2. Англійська для бізнесу та підприємництва🇬🇧

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку.

Впродовж вивчення курсу ви опануєте теми та лексичні одиниці, необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії. Ви будете вивчати бізнес-англійську за допомогою цікавих текстів для читання та відеолекцій, а також опануєте необхідний словниковий запас, поняття та питання.

👉Реєструйся на курс ТУТ:
https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:AH+ENG_…/about

🇬🇧3. Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)🇬🇧

Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті.
У першому розділі ми вивчимо, як переглядати тексти та попрактикуємось із використанням мовних одиниць, які знадобляться під час порівняльних розмов стосовно глобального потепління та змін клімату.

У другому розділі ми детально вивчимо хімічні процеси, які залучені до змін клімату, та мовні одиниці, які використовуються для опису причин та наслідків. У третьому розділі ви довідаєтесь про впливи, пов’язані зі змінами клімату та дізнаєтесь, які слова використовуються для опису таких ефектів.

Четвертий розділ присвячений вивченню стратегій читання, які допоможуть опановувати наукові знання, потрібні для розуміння деяких нових енергетичних систем. У останньому розділі ви розберетесь у практичних досягненнях нанотехнологій, які допомагають уповільнити кліматичні зміни, а в процесі розвинете власні дослідницькі навички в англійській мові.

👉Реєструйся на курс ТУТ:
https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:AH+ENG_…/about

🇬🇧4. Англійська для медіаграмотності🇬🇧

У цьому курсі дізнаєтеся цікаву інформацію про різні види масмедіа, серед яких газети, журнали, телебачення та соціальні мережі. Цей курс надасть вам можливість розвинути широке розуміння ролі медіа у нашому житті, розширити словниковий запас та набути необхідних мовних навичок для аналізу того, що ви читаєте та дивитесь.

👉Реєструйся на курс ТУТ:
https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:AH+Eng_…/about

🇬🇧5. Бізнес-англійська🇬🇧

Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, якщо ви хочете отримати гарну посаду і плануєте працювати з іноземними клієнтами.
Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

👉Реєструйся на курс ТУТ:
https://courses.prometheus.org.ua/…/Pr…/ENG103/2016_T1/about

🇬🇧6. Англійська для журналістів🇬🇧

Під час вивчення курсу ви розглянете друковані та цифрові медіа за допомогою матеріалів для читання та відеолекцій, розширите словниковий запас та покращите навички читання, здійснете дослідження, розроблення місцевих та світових новин.

У першому розділі на вас чекає історичний огляд та вступ до журналістських принципів. У другому розділі ви дізнаєтеся, як проводити дослідження, пропонувати історію та проводити інтерв’ю. Третій розділ зосереджений на мовних засобах, потрібних для написання тексті для газет та журналів, а четвертий розділ подає основи журналістської майстерності для теле- та радіомовлення.

У фінальному розділі курсу ви проаналізуєте розвиток, вплив та виклики цифрових новин та подасте есе-аналіз, в якому будете розмірковувати та обговорювати останні зміни у сфері журналістики.

👉Реєструйся на курс ТУТ:
https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:AH+Eng_…/about

About the Author:

Оставить комментарий