Дискусія «Євростандарти для велоруху в Черкасах: як їх досягти?»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Дискусія «Євростандарти для велоруху в Черкасах: як їх досягти?»

Дискусія «Євростандарти для велоруху в Черкасах: як їх досягти?»

Представник #Команда_мрії_МРЦ Микола Максьома взяв участь в актуальній дискусії на тему «Євростандарти для велоруху в Черкасах: як їх досягти?». Обговорення відбулося сьогодні, 24 травня, в прес-центрі Черкаської ОДА.

Модератором дискусії виступив експерт з питань євроінтеграції та журналіст видання «Європейська правда» Анатолій Марциновський.

На початку розмови учасників привітала керівник Фонду Міжнародної Солідарності Ізабелла Хруслінська та головний редактор телеканалу «Вікка» Юлія Кропива.

Дискусію організували в межах проекту «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України». Реалізований проект Фондом Міжнародної солідарності (Варшава, Польща) і Товариством Лева (Львів) в межах Програми «Підтримка Демократії» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

Представник Молодіжний Центр Микола Максьома розповів про позицію молоді та представників центру стосовно облаштування велоінфраструктури міста.

Спеціаліст виокремив основні проблеми, які турбують велосипедистів, зокрема недостатня комунікація та інформування молоді стосовно переваг велосипедного транспорту, низька культура пішоходів та водіїв, відсутність місць, де можна безпечно залишити свій велосипед.

«Я думаю, що саме молодь може стати тією рушійною силою, на запити якої мають реагувати представники влади. Одним із дієвих методів на сьогодні співпраці молоді з інститутом влади є написання проектів, які є відображенням бажань і потреб сучасного покоління. Також ефективним способом є подання подібних ідей на «Громадський бюджет» Черкас. Головне, щоб таку ініціативу підтримувала більшість містян», — зазначив Микола Максьома.

Учасники дискусії дійшли згоди в тому, що співпраця між владою та громадою міста у процесі створення велоінфраструктури має бути двосторонньою: громаді необхідні ресурси для реалізації ініціативи, а владі потрібен запит від суспільства та конкретно сформована ідея, яка б пройшла шлях від її фіксації на папері і детального планування до реалізації і втілення проекту в життя.

About the Author:

Оставить комментарий